KONST / Litografier / Färglitografi 14688469
nr 1468 8469
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Signerad, numrerad 24/50. Färglitografi, bildmått: 33x30, yttermått inklusive ram: 55x50 cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 19:49:16
19/5 22:46:18
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér